Děkujeme všem účastníkům Mikulášského odpoledne, kteří i přes snahovou nadílku a mrazivé teploty dorazili na hřiště za hasičárnu.

Pevně věříme, že se Vám akce líbila a těšíme se na vás i v příštím roce na některé z našich akcí pro širokou veřejnost.

Děkujeme všem účastníkům našeho svatomartinského průvodu a těšíme se na Vás na Mikulášském odpoledni 3. 12. 2023 od 14 hodin.

Hasiči Zličín zvou všechny příznivce českých filmů do letního kina.
Těšit se můžete i v letošním roce na českou komedii, tentokrát novinku Nikdy neříkej nikdy.

Promítáme 16. 9. 2023 od 20:00. Vstup zdarma!
Občerstvení v prodeji na místě, tak neváhejte a přijďte.

Těšíme se na Vás, hasiči Zličín!

Děkujeme za účast na Loučení s prázdninami.

Věříme, že jste si akci užili a zveme vás i na naše další akce:

16. 9. od 20:00 letní kino za hasičárnou. Těšit se můžete na film Nikdy neříkej nikdy.

8. 11. Svatomartinský průvod Zličínem

3. 12. Mikulášské odpoledne

Akce se konají za podpory grantu MČ Praha - Zličín a MHMP.

Těšíme se na vaši účast!

Po roce je tu opět oblíbená jarní akce "Sběr železného šrotu a elektroodpadu"

1. 4. 2023 od 9 do 15 hodin

Ukliďte po zimě byt, garáž či sklep a zbavte se starého mixéru, sporáku, pračky,... nebo jen nepotřebných kovů (trubky, radiátory, plechy,...).

Stará pračka nepatří do škarpy, ale k nám!!!

Sbor dobrovolných hasičů Praha - Zličín zve všechny příznivce tance, hudby i dobrého jídla a pití na tradiční hasičský bál.
Těšíme se na Vás v Sokolovně Řepy 25. 3. 2023 od 19:00

Vstupné 300 Kč
Vstupenky je možné zakoupit každé pondělí od 19 do 21 hodin v hasičské zbrojnici (Křivatcová ul.) nebo se nám ozvěte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás,
Srdečně zveme celý Zličín i široké okolí na tradiční svatomartinský průvod s Lampióny po Zličíně ve středu 9. 11. 2022 od 17 hodin. Cestou na vás čeká malý testík, tak nezapomeňte na tužky, protože pro všechny úspěšné luštitele máme připravenou sladkou odměnu. Akci zakončí v parku světelná show a k dispozici budou rovněž teplé nápoje.

Těšíme se na vaši účast,