13.4.2019 od 9 do 15 hodin

Ukliďte po zimě byt, garáž či sklep a zbavte se starého mixéru, sporáku, pračky,...nebo jen nepotřebných kovů (trubky, radiátory, plechy, mandl...).

Stará pračka nepatří do škarpy, ale k nám!!!

Sbor dobrovolných hasičů Zličín nabízí možnost odevzdat kovový šrot a vysloužilé elektrospotřebiče přímo v hasičárně (na hřišti za ním) v jakémkoli množství.

Lze odevzdat:

• kovový odpad (plechy, trubky, vodovodní baterie, radiátory,…)
  • autobaterie
  • elektroodpad:
    • velké spotřebiče (pračky, myčky, lednice a mrazáky, sporáky, el. radiátory…)
    • malé spotřebiče (mixér, rychlovarnou konvici, rádio, mikrovlnnou troubu, fén,…)
    • televize a monitory

!!!Nelze odevzdat nebezpečný odpad (zářivky, barvy, oleje,…), boilery a tonery!!!

Nebezpečný odpad lze odevzdat 9. dubna při mobilním sběru nebezpečného odpadu, více informací ve Zpravodaji Zličína a Sobína 1/2019.

Sběr i elektrospotřebiče odvezeme po domluvě i od vás. Případně zajistíme i demontáž (například starého mandlu nebo kovové konstrukce)

Pokud máte zájem, pro bližší informace nebo jiný termín, kontaktujte pana Petra Lödara na tel.: 607 725 170.

Veškerý elektroodpad bude odevzdán k ekologické likvidaci!!!

Každým odevzdaným kouskem podpoříte naši činnost, děkujeme...

HASIČI ZLIČÍN